Neden KRM<b style="color: #ED1C24;">?</b>

Neden KRM?

Çalışma prensibimiz müşterilerimize daima daha iyi hizmet sunmak ve insan kaynakları alanındaki tüm ihtiyaçlarında çözüm ortağı olmaktır.

Güçlü Altyapı

30 yıldır insan kaynakları danışmanlığı hizmeti sağlayan bir kurum olarak; deneyimli, alanında uzman kadromuz ve güncel yöntemlerimizle ihtiyacınız olan çözümleri sunuyoruz.

Geniş Hizmet Yelpazesi

İşe alım ve yerleştirme, bordrolama, geçici iş ilişkisi, ölçme - değerlendirme gibi temel hizmetlerimizin yanı sıra; tamamen kuruma ve ihtiyacına özel, yenilikçi ve esnek çözümler de sunuyoruz.

Hızlı Geri Dönüş

Erişilebilir olmak tüm çalışma arkadaşlarımızın hassasiyet gösterdiği bir konudur. Ayrıca, ihtiyaç duyduğunuzda, daima hızlı geri dönüş sağlarız.

Bilgi Güvenliği

Bordrolama alanında, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (KVKK) uyumlu olarak, gizlilik çerçevesinde çözüm sağlıyoruz.

Kurumsal<b style="color: #ED1C24;">.</b>

Kurumsal.

İnsan kaynakları alanında, 30 yılllık tecrübemiz, alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ve güncel yöntemlerimizle; kurumunuza özel, esnek çözümler sunuyoruz.

Firma Profili

KRM Yönetim Danışmanlık; 1994 yılında, kurumların istihdam ihtiyacını karşılarken; doğru işe uygun adayları yerleştirerek, en önemli değerleri olan insan kaynaklarının niteliğini de artırmalarını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Devamı >

Ekibimiz

Gücümüzün ve başarımızın ekibimizden geldiğinin bilincindeyiz. Bu sebeple kadromuzu; kendisini ve işini geliştirebilecek, daima daha iyisini başarmak için çalışan, yeniliğe açık, takım çalışmasına uyumlu çalışanları kazanarak genişletiriz.

Devamı >

Değerlerimiz

İşimizin geleceğinin, iş ortaklarımızın işinin devamlılığına bağlı olduğunun bilinciyle, odak noktamızda daima onların çıkarlarının gözetilmesi vardır. Bu sebeple, faaliyetlerimizi belli kalıplarla sınırlandırmak yerine; çözüm odaklı, özverili, esnek bir çalışma anlayışını benimseriz.

Devamı >

KRM Grup

KRM Grup olarak; yıllar içerisinde, edindiğimiz tecrübe ve verdiğimiz emekle birlikte önemli bir büyüme ivmesi yakaladık. Bu ivmenin sürdürülebilir olması için de, işimizi faaliyet alanlarımıza göre bölerek, grup şirketler halinde yürütmenin daha verimli sonuçlar doğuracağına karar verdik.

Devamı >

Sosyal Sorumluluk

KRM olarak, toplumsal gelişim ve kalkınmaya destek olmayı en önemli sorumluluklarımızdan biri olarak görüyoruz.

Devamı >

Kişisel Verilerin Korunması

KRM ile paylaşacağınız kurumunuza ve çalışanlarınıza ait tüm veriler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile güvence altına alınmıştır.

Devamı >

Belgelerimiz

ISO 27001 ve ISO 9001 belgeleri ile hizmet kalitemizi ve güvenilirliğimizi uluslarası standartlara taşıdık.

Devamı >
Hizmetler<b style="color: #ED1C24;">.</b>

Hizmetler.

Alanında uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ve güncel yöntemlerle; seçme - yerleştirme, bordrolama, ölçme - değerlendirme ve geçici iş ilişkisi konularında tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sağlıyoruz.

Bordrolama

KRM olarak; kadro eksiklerinin dış kaynak kullanımı ile çözülmesi, yabancı personel çalıştırma ve teşvik yönetimi konularında danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Devamı >

Ölçme - Değerlendirme

İştirakimiz KRM Assessment Solutions, dünyanın en geniş egzersiz portföylerinden birine sahip olan Talogy’nin Türkiye'deki ilk yetkili temsilcisidir.

Devamı >

Seçme ve Yerleştirme

İştirakimiz KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.'nin çatısı altında, her sektörden kurumların, işgücü istihdamına yönelik ihtiyaçlarına, istedikleri nitelikteki adaylarla en kısa sürede cevap veriyoruz.

Devamı >

Geçici İş İlişkisi

Kurumların bazı özel durumlarda, dönemsel istihdam ihtiyacı olabilmektedir. İştirakimiz KRM Özel İstihdam Hizmetleri Ltd. Şti.’nin çatısı altında, geçici iş ilişkisi ile tam zamanlı istihdama gerek kalmadan, insan kaynaklarının esnek yönetilebilmesi mümkün olmaktadır.

Devamı >
Bizden Haberler<b style="color: #ED1C24;">.</b>

Bizden Haberler.

KRM Yönetim Danışmanlık bünyesindeki haberleri ve gelişmeleri sizlerle bu bölümümüzde paylaşıyoruz. Tüm haber arşivi için buraya tıklayınız >

HRdergi Nisan sayısındayız, KRM 30. Yıla özel söyleşisi

Kuruluşunun 30’uncu yıl dönümünü kutlayan KRM Yönetim Danışmanlık’ın Yönetici Ortağı Kerim Paker, bu uzun yolculuktaki kilometre taşlarını, bugün gelinen noktayı ve hedeflerini HRdergi okurlarına anlatıyor.

Devamı >

Yeri Neresi? podcastimizde Kerim Paker’le yaptığımız söyleşi

Bu bölümde insan kaynakları alanında 30 yıldır hizmet veren bir şirketi, 18 yıldır yöneten bir konuğumuz var: KRM Yönetim Danışmanlık şirketi yönetici ortağı Kerim Paker.

Devamı >

İletişim.

Aşağıdaki iletişim formu aracılığı ile ihtiyacınız olan her konuda bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul

Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. Propa Plaza No:4 K:4 Daire 22-23 Zincirlikuyu/İstanbul
+90 (212) 283 95 95
+90 (212) 283 67 00

Ankara

Bestekar Sok. No:94/10 Kavaklıdere - Çankaya / Ankara

+90 (312) 467 42 00
+90 (312) 466 40 16

Aşağıdaki iletişim formu aracılığı ile bize sorularınızı ulaştırabilirsiniz.