Kurumsal.

İnsan kaynakları alanında, 30 yılllık tecrübemiz, alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ve güncel yöntemlerimizle; kurumunuza özel, esnek çözümler sunuyoruz.

Firma Profili

KRM Yönetim Danışmanlık; 1994 yılında, kurumların istihdam ihtiyacını karşılarken; doğru işe uygun adayları yerleştirerek, en önemli değerleri olan insan kaynaklarının niteliğini de artırmalarını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Devamı

Ekibimiz

Gücümüzün ve başarımızın ekibimizden geldiğinin bilincindeyiz. Bu sebeple kadromuzu; kendisini ve işini geliştirebilecek, daima daha iyisini başarmak için çalışan, yeniliğe açık, takım çalışmasına uyumlu çalışanları kazanarak genişletiriz.

Devamı

Değerlerimiz

İşimizin geleceğinin, iş ortaklarımızın işinin devamlılığına bağlı olduğunun bilinciyle, odak noktamızda daima onların çıkarlarının gözetilmesi vardır. Bu sebeple, faaliyetlerimizi belli kalıplarla sınırlandırmak yerine; çözüm odaklı, özverili, esnek bir çalışma anlayışını benimseriz.

Devamı

KRM Grup

KRM Grup olarak; yıllar içerisinde, edindiğimiz tecrübe ve verdiğimiz emekle birlikte önemli bir büyüme ivmesi yakaladık. Bu ivmenin sürdürülebilir olması için de, işimizi faaliyet alanlarımıza göre bölerek, grup şirketler halinde yürütmenin daha verimli sonuçlar doğuracağına karar verdik.

Devamı

Sosyal Sorumluluk

KRM olarak, toplumsal gelişim ve kalkınmaya destek olmayı en önemli sorumluluklarımızdan biri olarak görüyoruz.

Devamı

Kişisel Verilerin Korunması

KRM ile paylaşacağınız kurumunuza ve çalışanlarınıza ait tüm veriler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile güvence altına alınmıştır.

Devamı

Belgelerimiz

ISO 27001 ve ISO 9001 belgeleri ile hizmet kalitemizi ve güvenilirliğimizi uluslarası standartlara taşıdık.

Devamı