KRM Grup

KRM Grup

KRM Grup olarak; yıllar içerisinde, edindiğimiz tecrübe ve verdiğimiz emekle birlikte önemli bir büyüme ivmesi yakaladık. Bu ivmenin sürdürülebilir olması için de, işimizi faaliyet alanlarımıza göre bölerek, grup şirketler halinde yürütmenin daha verimli sonuçlar doğuracağına karar verdik.

KRM
Yönetim Danışmanlık A.Ş.

KRM<br />Yönetim Danışmanlık A.Ş.

Bordrolama konusunda, alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (KVKK) uyumlu olarak, gizlilik çerçevesinde çözüm sağlamaktadır.

KRM Özel İstihdam
Hizmetleri Ltd. Şti.

KRM Özel İstihdam<br /> Hizmetleri Ltd. Şti.

KRM Özel İstihdam Bürosu, alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ile her sektörden kurumların, işgücü istihdamına yönelik ihtiyaçlarını, uygun adaylarla karşılamaktadır. Ayrıca geçici iş ilişkisi kapsamında, kurumların dönemsel istihdama ihtiyaç duyduğu özel durumlarda insan kaynaklarının esnek yönetilebilmesi konusunda çözüm sunmaktadır.

Devamı

Assessment Solutions
İnsan Kaynakları Danışmanlık Ltd.Şti.

Assessment Solutions<br/>İnsan Kaynakları Danışmanlık Ltd.Şti.

Dünyanın en geniş egzersiz portföylerinden birine sahip olan PSI a&dc'nin ilk yetkili temsilcisi olan Assessment Solutions; farklı sektörden kurumların her kademedeki personeli için ölçme - değerlendirme uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Devamı